طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي در ايران طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي در ايران .

طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي در ايران

استفاده از الكسا بهتر است يا گوگل آناليتيكس؟

مقايسه الكسا و گوگل آناليتيكس مانند مقايسه سيب با پرتغال است. مشاهده سايت شركت

گوگل آناليتيكس چگونه كار مي كند؟

گوگل آنالاتيكس

تعداد بازديدكنندگاني كه از گوگل آناليتيكس به دست مي آيد از طريق فايل جاوا اسكريپتي است كه در وب سايت شما قرار دارد. زماني كه كاربري وارد سايت شما مي شود در صورتي كه در مرورگر او جاوا اسكريپت غير فعال نباشد، توسط اين فايل شناسايي مي شود. آناليتيكس به شما اطلاعاتي از قبيل فعاليت كاربران، لينك هاي داخلي و خارجي، زمان ماندگاري كاربران در يك صفحه، ميانگين تعداد صفحات پيمايش شده توسط كاربران و ... را نمايش مي دهد.

الكسا چگونه كار مي كند؟

الكسا

 

اما تعداد كاربراني كه توسط الكسا محاسبه مي شوند، از طريق تولباري مي باشند كه در مرور گر كاربران نصب است. البته تعداد افراد كمي هستند كه از تولبار الكسا استفاده مي كنند. اين تخمين ها براي وب سايت هايي كه داراي بازديد كنندگان كمي هستند اغلب نادرست هستند. الكسا به شما اطلاعاتي از قبيل بازديد كنندگان جديد سايت شما، نرخ پرش كاربران و ... را نمايش مي دهد.

اگر شما مي خواهيد سايت خود را با رقبايتان مقايسه كنيد مي توانيد از الكسا و گوگل آناليتيكس استفاده نماييد، اما مقايسه اين دو با هم امكان پذير نيست و نمي توان گفت يكي بهتر از ديگري است. بيشتر


برچسب: استفاده از الكسا، استفاده از الكسا گوگل آناليتيكس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۲۳:۵۶ توسط:كتشتن موضوع:

هزينه طراحي سايت و اپليكيشن مشابه ديوار

از جمله مواردي كه سبب موفقيت ديوار شدند مي توان به قرار دادن آگهي بدون نياز به ثبت نام، رايگان بودن تبليغات و وجود اپليكيشن موبايل براي آن اشاره داشت. در حالي كه در وب سايت هاي درج اگهي هزينه هاي زيادي بابت درج انواع آگهي گرفته مي شد. اگر قصد طراحي سايت يا اپليكيشني مشابه ديوار را داريد بهتر است به نمونه هاي داخلي و خارجي آن دقت كنيد و با تجزيه و تحليل مناسب تصميم نهايي خود را بگيريد. همچنين پشتيباني مناسب نيز ديگر عامل موفقيت ديوار است. بيشتر

سايت ديوار

 

هزينه طراحي سايت و اپليكيشن مشابه ديوار

با توجه به اين كه اين مدل وب سايت ها معمولا بايد به صورت كاملا اختصاصي كد نويسي شوند و كار به طور حرفه اي پياده سازي مي گردد، هزينه مشخصي را نمي توان براي آن در نظر گرفت. با توجه به مستندات و جزئيات دقيقي كه توسط مشتري ارائه مي شود و بررسي امكانات مورد نظر آن ها مي توان يك برآورد كلي از هزينه اين سايت هاي مشابه ديوار اعلام نمود. براي سفارش طراحي اپليكيشن ديوار با ما تماس بگيريد.

همچنين براي طراحي اپليكيشن مشابه ديوار نيز بايستي به موارد زيادي توجه داشت تا بتوان طي يك بازه زماني مشخص پروژه را به مشتري ارائه نمود. در حقيقت تعيين اين هزينه ها تنها پس از بررسي جزئيات و تجزيه و تحليل دقيق ممكن خواهد بود. 

آيا طراحي سايت و اپليكيشني مانند ديوار به صرفه است؟

اگر قصد طراحي سايت و اپليكيشني مانند ديوار را داريد به شما توصيه مي كنيم كه ابتدا به بررسي نقاط ضعف و قوت اين اپليكيشن بپردازيد و سپس طرح و ايده مورد نظر خود را در اختيار تيم برنامه نويسي و يا شركت طراحي سايت مورد نظر خود قرار دهيد. قطعا اين كار به موفقيت شما و همچنين برنامه ريزي بهتر براي آينده كسب و كارتان كمك خواهد نمود.


برچسب: هزينه طراحي سايت، اپليكيشن مشابه ديوار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۱:۱۲ توسط:كتشتن موضوع:

قيمت طراحي سايت و فروشگاه آنلاين

طراحي سايت با قيمت مناسب توسط شركت طراحي و توسعه نوپرداز انجام مي شود. جهت اطلاع از قيمت طراحي سايت و فروشگاه آنلاين با ما در تماس باشيد.

قطعا بسياري از شما كه قصد طراحي سايت را داريد درباره رنج قيمت طراحي سايت و فروشگاه آنلاين و عوامل موثر بر آن سوالات زيادي داريد. قطعا براي مشتري قيمت يكي از مهمترين مسائل است. پس با ما همراه باشيد تا درباره ي نحوه قيمت گذاري بيشتر آشنا شويد.

قيمت طراحي سايت

با توجه به نوع سايت قيمت طراحي سايت متفاوت است. براي مثال قيمت طراحي سايت شركتي با قيمت طراحي سايت سرگرمي و شخصي متفاوت است. عوامل بسيار ديگري نيز به جز نوع سايت در قيمت طراحي سايت دخيل هستند. كه در ادامه به آنها خواهيم پرداخت.

همچنين شما مشتريان گرامي مي توانيد جهت اطلاع از آخرين قيمت هاي شركت نوپرداز با ما در تماس باشيد. ما در تمامي اين مسير همراه شما خواهيم بود.

ظاهر گرافيكي سايت

اولين و مهمترين چيزي كه به چشم كاربر مي‌آيد و مي‌تواند كاربر را محو سايت شما كند ظاهر سايت است. تمامي رنگ ها و تصاوير بايد به خوبي انتخاب شده و درجاي خود قرار بگيرند تا دلنواز باشند. رنگها نبايد زننده باشند و نبايد تكراري باشند بهتر است از رنگهاي ملايم و آرامشبخش نظير تركيب آبي و سفيد و سبز و ... استفاده شود. البته بسياري افراد به دنبال اين هستند كه سايتشان رنگ و بوي كسب وكارشان را داشته باشد. اينكار نيز با تركيب بندي درست و انتخاب رنگ ها ممكن است اما مهم اين است كه كار به دست يك گرافيست حرفه اي سپرده شود. پس ظاهر سايت شما مي‌تواند قيمت طراحي سايت را بالا ببرد يا پايين بياورد.

امكانات سايت

يك سايت مي‌تواند از امكانات مختلفب بهره ببرد اين امكانات با توجه به نيازهاي مشتري تغيير مي‌كند. بسته به خواست مشتري و پيچيدگي امكاناتي كه وي مي‌خواهد قيمت طراحي سايت متفاوت خواهد بود. انواع مختلف وب سايت ها مانند سايت هاي شركتي، خبري، پزشكي، نوبت دهي و غيره وجود دارند كه به طبع هر كدام قيمت و امكاناتي متفاوت خواهند داشت.

قيمت سايت و فروشگاه آنلاين 

سرعت سايت

سرعت بارگذاري سايت به برنامه نويس سايت وابستگي بسياري دارد. هرچه سرعت لود سايت شما بالاتر باشد هم كاربرانتان راضي تر خواهند بود و هم در سئو سايت شما تأثير به سزايي خواهد گذاشت. از اين رو زبان برنامه نويسي و بهينه بودن سايت ها كه به ميزان مهارت برنامه نويس آن بستگي دارد باعث افزايش قيمت طراحي سايت مي‌شود.

مدت زمان تحويل سايت

يك شركت پروژه هاي زيادي مي‌تواند داشته باشد. از اين رو شما بايد در نوبت بمانيد و زماني هم كه نوبت به كار شما رسيد مدت زماني طول مي‌كشد تا سايت شما طراحي و ساخته شود. به همين دليل اگر براي طراحي سايت خود عجله داريد بايد هزينه بيشتري را بپردازيد.

زمان تحويل سايت معمولا بر اساس توافقي كه بين مجري و كارفرا صورت مي گيرد مشخص خواهد شد.

رسپانسيو بودن سايت

رسپانسيو بودن سايت به اين معني است كه سايت شما با صفحه نمايش گوشي نيز تطابق داشته باشد. چون بيشتر كاربران اينترنت از طريق تلفن همراه يا تبلت وارد سايت مي‌شوند پس طراحي رسپانسيو سايت بسيار مهم است و برقيمت طراحي سايت مي‌افزايد.

در صورتي كه وب سايت شما ريسپانسيو باشد قطعا بازديد كنندگان بيشتري را كسب خواهد كرد.

قيمت طراحي فروشگاه آنلاين

طراحي فروشگاه آنلاين اندكي سخت تر از طراحي ساير سايت ها است و علاوه بر مطالب گفته شده بايد ساير ويژگي‌هاي زير را نيز داشته باشد:

فروشگاه آنلاين

درگاه پرداخت

جزئيات محصولات

گالري

سبد خريد

پيشنهاد ويژه

جستجو با امكان فيلتر

دسته بندي كالاها

درباره ما

تماس با ما

اينماد

و ساير موارد اختصاصي ديگر

منبع


برچسب: قيمت طراحي سايت و فروشگاه آنلاين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۲۲:۱۵ توسط:كتشتن موضوع:

طراحي فروشگاه اينترنتي نوپرداز

طراحي فروشگاه اينترنتي حرفه اي مستلزم رعايت اصول سئو داخلي و خارجي وب سايت است. پس توجه به اين مورد از ملزومات كار شما در دنياي وب است. روش هاي به اصطلاح كلاه سفيد بهترين روش سئو وبسايت شما است و استفاده از روش هايي كه خلاف قوانين گوگل و ساير موتور هاي جستجو باشند مي تواند ضربه زيادي را به ميزان فروش و تعداد مشتريان شما وارد نمايد. شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه با متخصصان شركت نوپرداز در تماس باشيد.

مبحث سئو در طراحي فروشگاه اينترنتي بسيار حساس بوده و با توجه به وجود صفحات بيشتر و دسته بندي هاي متنوع بايد بر اساس اصول و قوانين سئو و بهينه سازي سايت انجام گيرد. در صورتي كه اين اصول به درستي رعايت نشوند ممكن است تمام زحمات شما براي به ثمر رسيدن فروشگاه اينترنتي بدون نتيجه باقي بماند. البته توجه داشته باشيد كه براي دريافت نتيجه و بازخورد از موتور هاي جستجو بايد صبر داشته باشيد و در اين زمينه توقعات كوتاه مدت نبايد داشت.

آپديت كردن توضيحات و مشخصات محصولات، ايجاد وبلاگ و همچنين طراحي صفحه پيشنهادات و پرسش و پاسخ هاي مشتريان از جمله راه كار هاي مهم سئو در فروشگاه هاي اينترنتي مي باشد. در نتيجه با استفاده از سئو و بهينه سازي فروشگاه اينترنتي خود مي توانيد بهترين راه تبليغات محصولات خود را ايجاد نماييد. با توجه به قيمت بالاي تبليغات كلمات كليدي در گوگل بهتر است بخشي از تمركز خود را روي سئو و بهينه سازي فروشگاه اينترنتي قرار دهيد.

ساخت يك فروشگاه اينترنتي حرفه اي فقط زماني مفيد خواهد بود كه طرح و برنامه ريزي شما كاملا انجام شده باشد و سپس متخصصان با استفاده از برنامه نويسي حرفه اي پروژه شما را پياده سازي نمايند. در صورتي كه تمامي استراژي هاي مديريتي و كسب و كار آنلاين شما مشخص شده باشد، قطعا درصد موفقيت شما به ميزان چشم گيري افزايش خواهد يافت.

پيشنهاد مي شود در طراحي فروشگاه اينترنتي خود بهتر است كه از وب سايت هاي برتر دنيا الگو برداري كرده و طرح و ايده اصلي فروشگاه اينترنتي مورد نظر خود را با مقايسه و آناليز اطلاعات كافي پياده سازي نماييد. همچنين ابزار هاي رايگان و غير رايگاني براي تجزيه و تحليل رقباي وب سايت فروشگاه اينترنتي شما وجود دارند كه مي توانيد از آن ها بهره ببريد.

پس در صورتي كه قصد داريد روند كار فروشگاه اينترنتي شما حرفه اي پيش برود نيازمند توجه ويژه شما به سئو و بهينه سازي آن خواهيد بود. تمام تلاش كاركنان شركت نوپرداز بهره برداري شما به بهترين شكل از فروشگاه ساخته شده است و رضايت مشتريان مهم ترين فاكتور موفقيت شركت نوپرداز به حساب مي آيد.

اهميت طراحي فروشگاه اينترنتي

اهميت طراحي فروشگاه اينترنتي از آن جايي سرچشمه مي گيرد كه مي تواند كسب و كار شما را در مقابل رقبايتان متمايز كرده و گستره فعاليت و فروش محصولات شما را به فضايي نامحدود برساند. شما مي توانيد با طراحي يك فروشگاه اينترنتي بسياري از محصولات و خدمات شركت خود را به صورت اينترنتي و آنلاين در اختيار مشتريان خود قرار بدهيد. استفاده از درگاه هاي پرداخت امن در اين مدل فروشگاه ها بسيار حائز اهميت مي باشد و مي تواند تاثير زيادي در جلب اعتماد مشتريان و بازديد كنندگان به وب سايت فروشگاهي شما داشته باشد.

اگر فروشگاه اينترنتي شما با استفاده از استراتژي درست و اصول دقيق پياده سازي شود قطعا در طولاني مدت موفقيت بيشتري براي كسب و كار شما به ارمغان خواهد آورد. شركت نوپرداز با بهره گيري از به روز ترين تكنولوژي هاي طراحي فروشگاه اينترنتي آماده خدمت رساني به مشتريان محترم مي باشد. متخصصان شركت نوپرداز آماده ارائه خدمات و مشاوره رايگان در اين زمينه به مشتريان عزيز مي باشند. شما مي توانيد براي طراحي فروشگاه اينترنتي مورد نظر خود و كسب اطلاعات .مهم در اين زمينه با مشاوران شركت نوپرداز در تماس باشيد.


برچسب: طراحي فروشگاه اينترنتي نوپرداز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۲۱:۲۴ توسط:كتشتن موضوع:

طراحي سايت مزون لباس عروس | طراحي سايت بوتيك

شايد باورتان نشود ولي حتي خريد انواع لباس به صورت اينترنتي رواج بسياري پيدا كرده است. در اين ميان لباس عروس و لباس شب فروش بالايي دارند. در عصر امروز مشتريان سعي ميكنند ابتدا در اينترنت و شبكه هاي اجتماعي جستجو كرده و با مدل هاي زيبا و به روز آشنا شوند. مي توان به راختي همين جستجوي ساده را هدفمند كرده و كاربران را به مشتري تبديل كرد. اما چگونه؟ اين موضوعي است كه در اين مقاله به آن خواهيم پرداخت.

براي مشاهده محصول شركت در اين زمينه از لينك زير استفاده نماييد.

مشاهده محصول

طراحي سايت مزون لباس عروس

 

با توجه به مطالب گفته شده قطعا يكي از بهترين راه هاي معرفي مزون و افزايش مشتريان طراحي سايت است. طراحي سايت هزينه ي بالايي ندارد اما مي‌تواند تعداد مشتريان را تا حد زيادي افزايش دهد. مي‌توان يك سايت را به صورت اختصاصي براي يك مزون طراحي كرد. روش ديگر اين است كه با طراحي سايت و معرفي مزون هاي مختلف و فروش محصولات آنها درآمد كسب كرد. در هر صورت طراحي مزون لباس عروس و لباس شب ايده خوبي است. مي‌توان اين ايده را گسترش داده و دامنه آن را به طراخي سايت بوتيك نيز بسط داد. بوتيك ها هم براي افزايش فروش محصولات خود مي‌توانند از طراحي سايت استفاده كنند.

طراحي سايت مزون و بوتيك چه مزايايي دارد؟

مزاياي طراحي سايت بوتيك و مزون لباس عروس دو طرفه است. هم براي صاحب سايت مزاياي زيادي وجود دارد و هم براي مشتريان آن.  صاحب سايت مي‌تواند با كسب شهرت و اعتبار درآمد خود را از طريق سايت افزايش دهد. خريداران نيز مي‌توانند يك خريد راحت و خوب را تجربه كنند. در هر صورت بوتيك ها و مزون ها نيز بايد در فضاي مجازي حضور داشته باشند تا با تكنولوژي همگام شوند.

ويژگي هاي سايت مزون و بوتيك

طراحي سايت بايد مناسب با مزون و بوتيك بوده به خوبي با اين كسب و كار تناسب ظاهري داشته باشد. طراحي زيبا براي كاربر جذاب خواهد بود و او را مدت بيشتري در سايت نگه مي‌دارد.

دسته بندي ها بايد كاملا تفكيك شده باشد تا كاربر بتواند محصول مورد نظرش را راحتتر پيدا كند. بهتر است در صفحه نخست اين دسته بندي ها همراه با بنرهاي مرتبط و جذاب وجود داشته باشند.

بخش هاي درباره ما، تماس با ما و ...نيز بايد وجود داشته باشند.

طراحي سايت بايد به صورت رسپانسيو باشد تا كاربران از طريق گوشي همراه نيز بتوانند به راحتي به سايت دسترسي داشته باشند.

سئو يك سايت از مهمترين عوامل تأثير گذار در موفقيت سايت است. پس پس از طراحي و آماده شدن سايت بايد از يك متخصص سئو كمك بگيريد. جهت سفارش طراحي سايت مزون با ما در تماس باشيد. آدرس سايت: https://nopardazco.com/blog/web-developer/391-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%B2%D9%88%D9%86-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3-%7C-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%88%D8%AA%DB%8C%DA%A9


برچسب: طراحي سايت مزون لباس عروس، طراحي سايت بوتيك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۳۵:۳۷ توسط:كتشتن موضوع:

بهترين ابزار ها براي ساخت اپليكيشن هاي موبايل كدام اند؟

پلتفرم ها و ابزارهايي وجود دارند كه به شما كمك مي­ كنند تا اپليكيشن هاي خود را ايجاد كرده و توسعه دهيد. اينكار بدون نياز به دانش يا مهارت برنامه نويسي امكان پذير است. در اين صورت شما قادر خواهيد بود با توجه به راهنمايي ها و قالب هاي بسيار متنوع عالي، خيلي سريع اپليكيشن هاي موبايل خود را بسازيد. در اين مقاله از سري مقالات شركت نوپرداز قصد داريم به معرفي اين نرم افزارها بپردازيم.

Buildbox

ساخت اپليكيشن با Buildbox

 

Buildbox به شما اين امكان را مي دهد كه اپليكيشن مورد نظر خود را بسازيد. شما با كشيدن و رها كردن ابزار مي توانيد بازي هاي خاصي بسازيد. اينكار به هيچ دانش برنامه نويسي نياز ندارد. اين نرم افزار در سال 2014 توسط تري اسميت ساخته شد تا به كارآفرينان، طراحان و علاقه مندان تجربه ساخت و توسعه آسان اپليكيشن را بدهد. بازي هاي Hit مانند colorswitch,Line zen در يك هفته با استفاده از Buildbox ساخته مي شوند.

ShoutEm

ساخت برنامه موبايل با ShoutEm

 

ShoutEm يك پلتفرم متن باز است كه براي توسعه دهندگان امكان توسعه و ساخت سفارششان را از طريق يك اپليكيشن براي طراحي در react Native را مي دهد. نسل پنجم اين پلتفرم كاربران را قادر مي سازد اپليكيشن هايي بومي و متقارن ايجاد كنند. بيش از 200 پوسته قابل تنظيم و سبك هاي بصري براي پاسخگويي به نيازهاي كاربران در اين برنامه وجود دارد.

RhoMobile

اپليكيشن RhoMobile

 

 RhoMobileيك برنامه ساز است كه براي مشتريان و توسعه دهندگان ساخته شده است. استفاده از اين پلتفرم آسان است و به كاربر اجازه مي دهد تا برنامه ها را با استفاده از زبان هاي CSS ، HTML و جاوا اسكريپت اضافه كند. PhoneGap فرآيند توسعه را براي توسعه دهندگان تسريع مي كند، تا بتوانند به سرعت مهارت هاي توسعه وب را انتقال دهند.

AppInstitute

برنامه ساخت اپ با AppInstitute

 

اين اپليكيشن استفاده آسان از ماژول ها براي توسعه اپليكيشن ها را براي SMES و امكانات بيشتر ارائه مي دهد. اين پلتفرم قابليت ايجاد برنامه هاي سفارشي را بدون نياز به نوشتن كد فراهم مي كند. همچنين تجزيه و تحليل برنامه، اطلاعيه ها و ابزار مديريت مشتري را فراهم مي كند. AppInstitute  يك پلتفرم است كه در در سال 2011 براي هر دو سيستم عامل iOS و اندرويد ساخته شد كه به هيچ مهارت برنامه نويسي نياز ندارد. AppInstitute طيف وسيعي از قالب هاي برنامه و يك ويرايشگر مفيد براي كشيدن و رها كردن براي نظارت بر فروش نرم افزار، اطلاعيه ها و تجزيه و تحليل ارائه مي دهد.

Appery.io

اپليكيشن موبايل AppIcelerator

 

Appery.io يك پلتفرم مبتني بر فضاي ابري با ابزارهاي طراحي بصري و سيستم هاي يكپارچه است. Appery.io توسط شركت هايي مانند ESPN,AT & T و سامسونگ استفاده مي شود. Appery.io با ابزارهاي قدرتمند بصري، تعداد زيادي قالب و پشتيباني از برنامه هاي تحت وب پاسخگوي نيازهاي شما است.

AppIcelerator

برنامه AppIcelerator

 

AppIcelerator يك پلتفرم است كه خدمات ابري يكپارچه و كتابخانه اي گسترده از خدمات كاربردي و ماژول ارائه مي دهد. اين اپليكيشن مناسب براي سازمان هايي است كه نياز به توسعه برنامه هاي كاربردي و چند گانه براي استفاده از امكانات تحت وب است. همچنين داراي بينش استفاده از برنامه است، به اين معني كه نظارت بر عملكرد برنامه شما بسيار ساده خواهد بود.

 

AppMachine

ساخت اپليكيشن با AppMachine

  

AppMachine ابزاري است كه ادعا مي­كند كه يك ابزار خوب و راحت براي همه است. در ساده ترين حالت، اين نرم افزار بر اساس اصل اسكن محتواي وب سايت شما كار مي كند. سپس AppMachine به شما اجازه مي دهد برنامه را با آنچه 'بلوك هاي ساختمان' ناميده مي شود بسازيد. اين يك روش عالي و ارزان براي به دست آوردن محصول زنده است.

AppMakr

ساخت برنامه با AppMakr

 

AppMakr به شما كمك مي كند كه محتواي يا سرويس خود را بسازيد و برنامه هاي iPhone و Android  و همچنين يك وب سايت HTML5 Mobile ايجاد كنيد. اين يك راه حل بدون كد است كه مي تواند چند دقيقه طول بكشد. با استفاده از AppMakr، شما قادر خواهيد بود از اطلاعيه هاي داخلي، سفارشي سازي كامل بسازيد.

AppYourself

برنامه AppYourself

 

AppYourself به شما اجازه مي دهد يك برنامه Android با مبلغي حدود 50 € ايجاد كنيد. كاربران مي توانند از مشاركت با Open Table و Resmio بهره مند شوند كه از جمله قابليت هاي تجارت الكترونيك نسبتا مستقيم است. AppYourself يك ليست طولاني از بلوك هاي براي ساخت و رابط كاربري بسيار آسان براي استفاده دارد.

Appy Pie

ساخت اپليكيشن با Appy Pie

 

اين نرم افزار يكي ديگر از برنامه هايي كه كاربرد بسياري در ساخت برنامه هاي كاربردي دارد. Appy Pie اجازه مي دهد تا برنامه هاي خود را ويرايش كنيد و در هر پلتفرم موجود منتشر كنيد. شما قادر خواهيد بود برنامه هاي كاربردي براي تلفن هاي ويندوز، Blackberry و Fire OS Kindle و همچنين Android و iOS ايجاد كنيد، كه بسيار قابل توجه است. اگر چه، شما بايد براي كار با اين برنامه هزينه­اي معادل 50 دلار در ماه بپردازيد. يك نسخه اوليه از اين پلتفرم تنها براي ساخت برنامه هاي اندرويد وجود دارد كه هزينه آن 15 دلار در ماه است.

Bizness Apps

ساخت اپ با Bizness Apps

 

Bizness Apps به عنوان يك سازنده نرم افزار براي كسب و كارهاي كوچك ساخته شده است، و يك راه ساده براي جمع آوري محتواي موجود از وب سايت ها و رسانه هاي اجتماعي را ارائه مي دهد. شما مي توانيد بدون هيچ گونه نياز به تخصص برنامه نويسي تغييرات را در زمان واقعي مشاهده كنيد. اين برنامه كمك مي­كند بفهميد كدام اطلاعات براي SMB مفيد است. و كدام كمتر مفيد است براي كساني كه نياز به آنها برنامه اصلي دارند.

Como

طراحي اپليكيشن موبايل با استفاده از Como

 

كاربران كامو مي توانند قالب و سبك ناوبري خود را انتخاب كنند و حتي آثار هنري خود را اضافه كنند. برنامه هاي اصلي موجود براي ايجاد مركز و اطراف تقويم، موسيقي، رستوران و برنامه هاي رويدادي با ويژگي هاي مفيد مانند امكان اضافه كردن طرح هاي كارت وفاداري است.

GameSalad

برنامه GameSalad

 

GameSalad ابزار برنامه سازي متفاوتي است، و سرنخ در نام آن است. بله، به شما اجازه مي دهد تا سالاد را بسازيد!!! نه بازي، قطعا اين برنامه براي ساخت بازي است. GameSalad ادعا مي­كند كه شما مي­توانيد در يك ساعت يك بازي بسازيد. GameSalad از تمام سيستم عامل هاي اصلي مانند ويندوز پشتيباني مي­كند.

اگر برنامه اي كه شما استفاده مي كنيد يا دوست داريد در اين مقاله نام برده نشده است، خوشحال مي شويم كه در نظرات ما را مطلع كنيد.

مرجع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۰۴:۵۷ توسط:كتشتن موضوع:

طراحي سايت كاريابي و مشاغل

امروزه اينترنت در تمام امور حتي كاريابي نيز تأثير گذاشته است. مراكز كاريابي بايد در اين عرصه حضور داشته باشند تا بتوانند با سايت هاي بزرگ كاريابي يا اپليكيشن هايي نظير ديوار رقابت كنند. عدم حضور در فضاي مجازي و اينترنت برابر است با شكستي بزرگ. با طراحي و توسعه سايت مي توان هم اعتبار مركز كاريابي را نزد مراجعه كنندگان بالا برد، هم خدمات بسياري بهتري ارائه داد. با گسترش خدمات درآمد افزايش پيدا خواهد كرد. ما در اين مقاله به بحث اهميت طراحي وب سايت كاريابي و مشاغل و امكانات لازم براي اين سايت ها خواهيم پرداخت.

خدمات بهتر و كارآمد با طراحي سايت كاريابي

با استفاده از طراحي يك سايت براي كاريابي خود علاوه بر اين كه شهرت كسب مي كنيد و كارفرمايان و نيازمندان كار بيشتري به شما مراجعه خواهند كرد. خدمات خود را بسيار بهتر و راحتتر ارائه خواهيد داد. افراد مي توانند به صورت اينترنتي در سايت ثبت نام كنند و مشاغل مختلف  را با توضيحات مورد نياز ببينند، سپس در هنگام مواجه با شغل مناسب به مركز كاريابي مراجعه كنند. اين كار هم براي مركز كاريابي و هم براي مشتريان راحتتر است.

از سوي ديگر كاربران مي توانند با ثبت نام پروفايل خود را كامل كنند و همه ي موارد از جمله مهارت ها، تحصيلات، اطلاعات شخصي و ... را وارد كنند. در اين صورت كارفرمايان نيز مي توانند راحتتر فرد مورد نظر خود را انتخاب كنند.

سايت هاي كاريابي به چه امكاناتي نياز دارند؟

به علت اينكه حجم بسياري از كاربران از سايت هاي كاريابي استفاده مي كنند سايت هاي كاريابي بايد بسيار حرفه اي و اصولي طراحي شوند. مهمترين نكته اين است كه اين سايت ها بايد به صورت رسپانسيو طراحي شوند تا كاربران بتوانند در هر جا كه هستند و با استفاده از گوشي هاي هوشمند از خدمات سايت شما استفاده كنند.

براي سئو و بهينه سازي سايت خود نيز داشتن بخش وبلاگ بسيار ضروري است شما در بخش وبلاگ مي توانيد مقالات مفيد درباره ي انواع مشاغل يا آموزش هاي لازم را منتشر كنيد و علاوه بر سئو سايت خود كمك كنيد كاربران از مطالب مفيد و كاربردي استفاده كنند.

يك سايت كاريابي بايد امكان ثبت نام و ويرايش پروفايل را براي كاربران فراهم كند. تمامي اطلاعات نظير نام، نام خانوادگي، سن، تحصيلات، مدارك، سابقه كار و ... بايد وارد شوند. البته بايد حريم خصوصي رعايت شود و اطلاعات مهم را هر كسي نتواند ببيند.

داشتن درگاه اينترنتي و امكان پرداخت آنلاين مبلغ ثبت نام در وب سايت هاي كاريابي ضروري است.

در صفحه اول بايد تماي مشاغل ليست شوند و امكان جستجو در بين مشاغل، مشاهده توضيحات تكميلي مشاغل و امكان درخواست براي مشاغل توسط كاربران وجود داشته باشد. امكان جستجو در بين كارپذيران توسط كارفرمايان و مشاهده اطلاعات موردنياز براي دعوت به كار نيز ضروري است. جستجوي سايت بايد فيلترهاي مختلفي را شامل شود. براي مثال جستجو بر اساس تحصيلات، بر اساس ساعات كاري و ... .

يك سايت كاريابي بايد پنل مديريتي ساده اي داشته باشد زيرا ممكن است روزانه بارها مجبور به به روزرساني و وارد كردن مطالب و مشاغل جديد در سايت باشيد. تمامي اين كارها بايد به سادگي و با حداكثر سرعت انجام گيرد. شما مي توانيد جهت سفارش طراحي سايت مشاغل و كاريابي با ما در تماس باشيد.


برچسب: طراحي سايت كاريابي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۰۴:۱۳ توسط:كتشتن موضوع:

طراحي سايت سئو شده

طراحي سايت سئو شده با توجه به ساختار برنامه نويسي وب سايت شما توسط شركت نوپرداز انجام مي گرد. جهت ثبت سفارش و يا دريافت مشاوره تماس بگيريد.

سئو و بهينه سازي سايت!!! يكي از مهمترين عوامل در طراحي يك سايت همين سئو وب سايت است. با سئو سايت شما مي توانيد جايگاه هاي برتر گوگل و صفحات اول را از آن خود كنيد. و در اين صورت است كه به موفقيتي چشمگير مي رسيد. سئو سايت مهمترين بخش از طراحي و مديريت يك سايت مي باشد. آيا هدف ما از طراحي سايت چيزي جز جذب مشتري و جلب رضايت اوست؟ حال اگر سايت شما در صفحات اول نباشد طراحي سايت بيهوده است چون بازديد از سايت بسيار كم است.

پس بايد به طراحي سايت سئو شده بسيار اهميت دهيد. در ادامه با همراه باشيد تا درباره ي مفاهيم سئو و اهميت طراحي سايت سئو شده با شما صحبت كنيم.

منظور از طراحي سايت سئو شده چيست؟

در ابتدا بايد بدانيم منظور از سئو سايت چيست؟ سئو سايت روش ها و عملياتي در محتواگذاري و حتي طراحي سايت است كه باعث مي شود سايت شما در صفحات اول گوگل قرار بگيرد. حال منظورمان از طراحي سايت سئو شده چيست؟

از ابتداي طراحي يك سايت از طراحي گرافيكي گرفته تا شيوه ي كد زدن مي توانيم سئو سايت را در نظر گرفته و اعمال كنيم. يعني معماري سايت به صورت سئو شده طراحي شود. در اين صورت سرعت بارگذاري سايت نيز بسيار بالا خواهد رفت. همچنين بايد به طراحي واكنشگرا و منطبق با گوشي سايت نيز توجه كنيم. مي پرسيد اين عامل چه تأثيري در سئو دارد؟ امروزه بيشتر كاربران با گوشي هاي موبايل خود از سايت ها بازديد مي كنند. حال تصور كنيد سايتي رسپانسيو طراحي نشده باشد، در اين صورت كاربر در بازديد از سايت با گوشي اذيت شده و به سرعت از سايت خارج مي شود. اين خارج شدن سريع كاربر از سايت روي سئو سايت تأثير منفي دارد.

پس از طراحي سايت و اعمال تمامي نكات و اصول براي طراحي سايت سئو شده، بايد در محتوا گذاري و توليد مطالب دقت كنيد. شما بايد با اصول سئو خارجي آشنا باشيد. نوشتن محتواي يونيك و كاربردي، توجه به سئوي تصاوير و ويدئو، برچسب ها و كلمات كليدي و لينك هاي داخلي و خارجي از جمله اصول سئو هستند كه بايد پس از طراحي سايت نيز رعايت شود. و البته بهتر است اين وظايف به عهده يك متخصص سئو سپرده شود تا با تغيير الگوريتم هاي اصلي گوگل مشكلي براي سايت پيش نيايد.

طراحي سايت سئو شده

 

اميدواريم كه با مفهوم سئو و طراحي سايت سئو شده آشنا شده باشيد. اما اگر نيازمند اطلاعات بيشتري درباره ي سئو و اهميت آن هستيد، مي توانيد ساير مقالات وب سايت نوپرداز در زمينه سئو و بهينه سازي سايت را مطالعه كنيد.


برچسب: طراحي سايت سئو شده،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۵۹:۲۶ توسط:كتشتن موضوع:

طراحي وب سايت شركت ساختماني حرفه اي

دليل طراحي وب سايت شركت ساختماني چيست؟ طراحي اين مدل سايت ها چه كمكي به كسب و كار هاي ساختماني خواهد كرد و چه خدماتي را به آن ها ارائه مي نمايد؟ در پاسخ بايد گفت كه امروزه بزرگ ترين شركت ها از يك وب سايت اختصاصي و حرفه اي بهره مند هستند و شايد مي توان يكي از دلايل تمايز آن ها نسبت به ساير رقبا را همين مورد عنوان كرد. براي سفارش طراحي سايت با بخش پشتيباني شركت در تماس باشيد.

به همين جهت اغلب مديران به دنبال يافتن شركت طراحي سايت حرفه اي هستند تا خدماتي با كيفيت و در خور شان و مقام شركت آن ها را ارائه دهد. از آن جايي كه وب سايت شركت ساختماني شما نشان دهنده هويت اينترنتي شركت شما خواهد بود پس قطعا نگراني ها درباره طراحي هر چه بهتر سايت بالاتر مي رود.

طراحي وب سايت

 

تمام تلاش ما در نوپرداز بر اين است كه رضايت مشتريان به صورت كامل حصول گردد و بهترين نتيجه براي شما ايجاد گردد. در ادامه به معرفي امكانات و ويژگي هاي وب سايت هاي ساختماني خواهيم پرداخت.

امكانات طراحي وب سايت ساختماني

 • ايجاد صفحه معرفي و سابقه كاري شركت
 • امكان ايجاد بخش خدمات و محصولات شركت
 • ايجاد صفحه تماس با ما و پنل مشتريان
 • امكان ثبت سفارش آنلاين
 • امكان راه اندازي بخش وبلاگ و خبرنامه
 • ايجاد گالري تصاوير شركت
 • نمايش حرفه اي نمونه كار هاي شركت
 • ايجاد باشگاه مشتريان 
 • ايجاد سيستم ارتباط با مشتريان
 • ايجاد اسلايدر حرفه اي
 • سي پنل كاملا حرفه اي
 • معرفي نمونه كار ها

برچسب: طراحي وب سايت شركت ساختماني حرفه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۵۶:۲۷ توسط:كتشتن موضوع:

طراحي سايت فروشگاه مبل و محصولات دكوراسيون

با توجه به گسترش اينترنت در سراسر دنيا امروزه اكثر صنايع مختلف از جمله صنايع چوبي و مبلمان به طراحي سايت و مكاني در اينترنت براي نمايش محصولات و توضيحات آن ها نياز دارند. امروزه اغلب مردم ترجيح مي دهند تا به جاي مراجعه حضوري به فروشگاه هاي مبل و انتخاب محصول مورد نظر خود، تمامي اين مراحل را از طريق وب سايت فروشگاه مبل مورد نظر انجام دهند. به همين جهت است كه طراحي سايت فروشگاه مبل و محصولات دكوراسيون اهميت بالايي براي اين كسب و كار ها پيدا كرده است.

جهت مشاوره و ثبت سفارش طراحي سايت خود مي توانيد با متخصصان ما در ارتباط باشيد. شركت نوپرداز ارائه دهنده خدمات حرفه اي طراحي سايت فروشگاه مبل و محصولات دكوراسيون در تمامي ساعات كاري آماده پاسخگويي به سوالات شما مي باشد.

اينترنت سبب نزديكي ميليون ها انسان به يك ديگر شده است و شما مي توانيد براي فروش محصولات خود صرف نظر از هر گونه محدوديت جغرافيايي تبليغات سايت خود را داشته باشيد. به همين جهت است كه بيشتر كسب و كار ها و شركت هاي بزرگ نسبت به ايجاد يك فروشگاه و سايت براي فروش محصولات خود اقدام كرده اند. ظاهر كاربرپسند و قابل اعتماد از مهم ترين مواردي است كه بايد در هنگام طراحي سايت فروشگاه مبل و محصولات دكوراسيون به آن توجه ويژه اي داشته باشيد.

طراحي سايت محصولات دكوراسيون

 

زبان برنامه نويسي طراحي سايت فروشگاه مبل و محصولات دكوراسيون

زبان برنامه نويسي اين مدل وب سايت ها php مي باشد و همچنين از پايگاه داده mysql استفاده مي گردد. ساير تكنولوژي هاي به كار گرفته شده در اين وب سايت ها Html، Css، Ajax و بوت استرپ مي باشند. از مهمترين نكاتي كه در طراحي سايت فروشگاه مبل و محصولات دكوراسيون بايد به آن توجه كرد بحث امنيت سايت است. تمامي خدمات پرداخت و دسترسي هاي موجود در سايت به صورت كاملا حرفه اي و با امنيت بالا انجام خواهند شد و تمام تلاش ما براي ايجاد بالاترين امنيت براي فروشگاه و وب سايت شما خواهد بود.

طراحي سايت دكوراسيون

دكوراسيون داخلي زيبا و خوب مي تواند بازده كاري را افزايش داده و سبب رونق بيشتر كسب و كار شما گردد. شركت هاي دكوراسيون مي توانند با استفاده از يك وب سايت دكوراسيون حرفه اي، محصولات خود را به بهترين شكل ممكن در معرض ديد همگان قرار دهند. اغلب مشتريان ممكن است فرصت كافي براي حضور در شركت شما و مشاهده محصولات را نداشته باشند و استفاده از يك وب سايت دكوراسيون مناسب مي تواند سبب راحتي كار آن ها نيز شود.

امكانات طراحي سايت دكوراسيون

 • ايجاد بخش معرفي شركت شما
 • بخش توضيح محصولات و خدمات شركت
 • بخش تماس با ما
 • طراحي صفحه وبلاگ سايت
 • ايجاد سيستم ثبت نام و سي پنل در وب سايت
 • بخش اخبار شركت 
 • ايجاد خبرنامه و عضويت مخاطبان در آن
 • ايجاد نقشه سايت

امكانات طراحي سايت مبل

 • خريد اينترنتي از فروشگاه و پرداخت آنلاين
 • طراحي صفحه معرفي فروشگاه مبل و محصولات دكوراسيون
 • ايجاد امكانات اختصاصي براي مشتريان مانند: اسلايدر، گالري عكس ها و غيره.)
 • استفاده از سي پنل كاملا حرفه اي با محيطي ساده
 • نمايش ستاره دار صفحات وب سايت شما در گوگل
 • طراحي فرم ها به صورت كاملا اختصاصي و سفارشي
 • طراحي صفحه تماس با ما و معرفي فروشگاه و شركت

طراحي قالب سايت مبل و محصولات دكوراسيون

طراحي قالب سايت مبل و محصولات دكوراسيون به صورت كاملا اختصاصي بوده و پياده سازي آن با تاييد مشتري صورت خواهد گرفت. در طراحي اين قالب تمامي اصول كدنويسي استاندارد رعايت خواهد شد و از الگو هاي طراحي روز دنيا بهره گرفته مي شود.

طراحي سايت مبل

هزينه طراحي سايت مبل

طراحي سايت مبل به صورت كاملا اختصاصي انجام مي گردد و هزينه آن نيز بر اساس جزئيات اعلام شده توسط مشتري تعيين خواهد گرديد. استفاده از وب سايت هاي چند زبانه و همچنين قابليت هاي فروشگاهي مختلف از جمله مواردي است كه تاثير به سزايي در قيمت گذاري اين وب سايت ها خواهند داشت.

سفارش طراحي سايت فروشگاه مبل

طراحي وب سايت در شركت نوپرداز به صورت اختصاصي و با توجه به نياز مشتري انجام مي گيرد. همچنين خدمات سئو و بهينه سازي وب سايت جهت كسب رتبه هاي برتر در موتور هاي جستجو مختلف توسط شركت نوپرداز انجام خواهد شد. در صورتي كه قصد سفارش طراحي سايت فروشگاه مبل را داريد مي توانيد با ما در تماس باشيد.


برچسب: طراحي سايت فروشگاه مبل و محصولات دكوراسيون،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۵۵:۵۰ توسط:كتشتن موضوع: