طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي در ايران طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي در ايران .

طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي در ايران

اهميت طراحي سايت واكنش گرا يا ريسپانسيو

امروزه از جمله فاكتورهاي با اهميت در بالا بردن رتبه سايت در موتورهاي جستجو دارا بودن يك سايت واكنش گرا است. شما در اين راه بايد كمي صبر و حوصله داشته باشيد و نبايد توقع نداشته باشيد كه چند روزه به نتايج مورد نظر خود دست پيدا كنيد و وب سايت شما به صفحات اول گوگل بيايد.

امروزه طراحي سايت واكنش گرا به ديليل توجه زياد مردم به دنياي وب زياد تر شده است. شما مي توانيد به راحتي با استفاده از گوشي موبلتان تمامي وب سايت ها را بررسي كرده و اطلاعات جديد كسب كنيد يا ثبت نام خود را انجام دهيد.

ابزار هاي مختلفي در اينترنت براي تست ريسپانسيو بودن وب سايت شما وجود دارند كه از جمله آن ها سايت gtmetrix و خود گوگل است كه به شما ميزان واكنش گرا بودن وب سايت شما را اطلاع مي دهند.

طراحي سايت واكنش گرا(ريسپانسيو)

با گسترش استفاده از تكنولوژي موبايل  در جامعه و پيشرفت اين دستگاه در رفع نيازهاي مختلف كاربرانش، گرايش افراد براي استفاده از موبايل براي جست وجو در اينترنت و گردش در سايت هاي مختلف رو به رشد است.

منبع


برچسب: اهميت طراحي سايت واكنش گرا، اهميت طراحي سايت ريسپانسيو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۳۹:۰۳ توسط:كتشتن موضوع:

طراحي سايت فروشگاهي در تهران

طراحي سايت فروشگاهي در تهران و شهرهاي ديگه مخصوص كسب و كارهايي است كه فروش كالا و خدمات دارند و بايد خريداران را به سمت خود بكشانند. تهران به اين دليل كه پايتخت كشور است و تجارت و رقابت در بازار تهران نسبت به ساير شهرهاي كشور بيشتر است، طراحي سايت فروشگاهي در تهران در اولويت است.

 
چنانچه شما نيز داراي فروشگاه هستيد يا ارائه خدمات داريد ملزم هستيد با توجه به اين كه تمام خدمات مورد نياز مردم به صورت اينترنتي در آمده شما نيز با طراحي سايت فروشگاهي براي فروشگاه يا خدماتتان وارد تجارت در دنياي اينترنت شويد و بتوانيد مشتري هاي بيشتري را به سمت خدمات خود بكشانيد.
شركت نوپرداز با سابقه مفيد در زمينه طراحي سايت فروشگاهي در تهران و تمام كشور، طراحي سايت شركتي و ... است و در زمينه طراحي سايت فروشگاهي در تهران نيز داراي نمونه كارهاي متعددي است كهاز طريق لينك زير مي توانيد نمونه كارهاي فروشگاه اينترنتي نوپرداز را مشاهده فرماييد.


پيشنهاد ما به شما براي طراحي سايت فروشگاهي و سايت هاي فروش اينترنتي اين است كه خواسته هاي خود را در اين زمينه با شركت هاي طراحي سايت در تهران در ميان بگذاريد ولي اگر چنانچه بودجه اي برايطراحي سايت فروشگاهي نداريد و يا هنوز به طور كامل براي داشتن فروشگاه اينترنتي قانع نشديد مي توانيد با استفاده از فروشگاه ساز هاي رايگان نيز اقدام به طراحي سايت فروشگاهي خود در تهران كنيد.

 

چرا بايد اقدام به طراحي سايت فروشگاهي در تهران كنيم ؟

 • جذب مشتري هاي آنلاين
 • پيشرفت تكنولوژي و استفاده عموم از وب
 • رقابت با رقباي تجاري
 • برندسازي
 • بروز شدن فروشگاه و خدمات قابل ارائه
 • داشتن مشتري در تمام دنيا
 • و....

 

استفاده از فروشگاه سازهاي رايگان جهت طراحي سايت فروشگاهي در تهران


اگر مي خواهيد يك سايت فروشگاهي رايگان در تهران داشته باشيد و تمايل نداريد هزينه اي بابت طراحي سايت فروشگاهي بپردازيد مي توانيد از فروشگاه ساز هاي رايگاني كه اخيرا خيلي پركاربرد هستند و فارسي سازي شده اند استفاده كنيد كه داراي مزاياي زيادي هستند كه يكي از اين مزايا اين است كه شما بدون هيچ مهارت و تخصص خاصي مي توايد يك سايت فروشگاهي در تهران داشته باشيد و آن را خودتان پشتيباني كنيد.

 طراحي وب سايت شركتي هم از همين قبيل است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۵۲:۰۵ توسط:كتشتن موضوع:

طراحي اپليكيشن نيازمندي و درج آگهي

طراحي اپليكيشن نيازمندي و درج آگهي به صورت كاملا اختصاصي و برنامه نويسي شده توسط شركت نوپرداز انجام مي شود. شما مي توانيد جهت ثبت سفارش و يا دريافت اطلاعات بيشتري در اين زمينه با ما تماس بگيريد. اطلاعات اضافه

ساخت اپليكيشن درج آگهي

امروزه افراد زيادي وجود دارند كه براي معرفي كسب و كار خود به ديگران نيازمند استفاده از يك اپليكيشن براي انجام اين كار هستند. شما با ساخت يك اپليكيشن درج آگهي و نيازمندي مي توانيد به ديگران اين امكان را بدهيد تا با استفاده از آن آگهي و نيازمندي هاي خودشان را در برنامه قرار دهند.

طي سال هاي نه چندان دور بيشتر افراد با استفاده از كامپيوتر هاي خود وب سايت ها را بررسي مي كردند تا به نتايج مورد نظرشان دست يابند. اما با توسعه تكنولوژي مخصوصا طي دهه گذشته در كشور ما بيشتر افراد تمايل به استفاده از اپليكيشن هاي موبايل دارند. امروزه حتي موتور هاي جستجو نيز اهميت زيادي به نسخه هاي موبايل سايت ها مي دهند.

ساخت اپليكيشن نيازمندي و درج آگهي

 

ساخت يك اپليكيشن با ظاهري كاربرپسند و سرعت و قدرتي بالا مي تواند كاربران زيادي را براي شما ايجاد كند كه به دنبال آن نيز برند شما از محبوبيت بيشتري برخوردار خواهد شد.

امكانات اپليكيشن نيازمندي

 • پنل مديريتي حرفه اي و ساده
 • فيلترينگ آگهي ها بر اساس قيمت
 • امكان ساخت چت خصوصي
 • طراحي اختصاصي قالب صفحات
 • ثبت نام كاربران و ايجاد دسترسي ها
 • ايجاد درگاه پرداخت آنلاين
 • امكان جستجو پيشرفته
 • امكان تمديد آگهي

http://nopardazco.com/blog/app-development/449-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D8%AC-%D8%A2%DA%AF%D9%87%DB%8C


برچسب: طراحي اپليكيشن نيازمندي و درج آگهي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۰۴:۱۲ توسط:كتشتن موضوع:

طراحي سايت اجاره ويلا | طراحي وب سايت اقامتي

اين روزها اينترنت بستري را فراهم آورده كه مي توان به راحتي در آن كسب درآمد كرد. حتي مي توان مشاغل جديدي به وجود آورد كه قبلا وجود نداشته اند. براي اجاره ويلا نيز مي توان از امكانات اينترنت استفاده كرد. اينكار هم باعث آسودگي مسافران مي شود، هم منبع كسب درآمد هم براي صاحبان ويلا و هم براي مدير سايت خواهد بود. براي مكان هاي اقامتي و مسافرخانه ها نيز طراحي سايت مي تواند سبب افزايش مشتري شود. پس از هر جهت كه بررسي مي كنيم طراحي سايت براي اجاره ويلا و مكان هاي اقامتي بسيار مفيد و كاربردي است.

كسب درآمد با طراحي سايت اجاره ويلا و مسافرخانه

با طراحي سايت اجاره ويلا به راحتي مي توانيد كسب درآمد كنيد. طراحي يك سايت هزينه بسيار بالايي ندارد. و شما با يك سرمايه نه چندان زياد مي توانيد وارد كاري سودآور شويد. با طراحي يك وب سايت ديگر محدوديت شهر و استان وجود ندارد. شما مي توانيد تمامي ويلاها، خانه ها و مسافرخانه ها را در هر شهري براي اجاره وارد سايت خود كنيد و درصدي پورسانت از هر اجاره دريافت كنيد. درست است كه نياز به اندكي صرف زمان و سرمايه است، اما بعد از آن يك كار راحت و پر سود خواهيد داشت.

مسافرخانه ها و هتل ها نيز مي توانند به طور اختصاصي براي خود اقدام به طراحي وب سايت كنند. در اين صورت هم شهرت و ارزش بيشتري در نزد مردم به دست مي آورند و هم خدمات خود را بسيار راحتتر ارائه مي كنند. و در نهايت شاهد افزايش چشمگير مشتريان و مسافران باشند.

امكانات و قابليت هاي مهم سايت اجاره ويلا

اولين نكته اين است كه سايت شما بايد واكنشگرا طراحي شود. اكثر مسافران در هنگام سفر و رسيدن به مقصد به دنبال ويلا يا خانه هستند. در اين صورت به احتمال زياد از تلفن همراه براي اينكار استفاده مي كنند. جهت https://nopardazco.com سايت اقامتي و ويلا با ما در تماس باشيد.


برچسب: طراحي سايت اجاره ويلا، طراحي وب سايت اقامتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۱۶:۵۲ توسط:كتشتن موضوع:

بررسي روش هاي بازاريابي فروشگاه هاي اينترنتي

بازاريابي اينترنتي

بازاريابي اينترنتي با استفاده از ابزارها و امكانات آنلاين راهي است كه خيلي از فروشگاه هاي اينترنتي به دنبالش هستند چرا كه بازاريابي امري سودآور است. خيلي از ماها ممكنه فكر كنيم بازاريابي حتما بايد مثل مزاحمت ها و تبليغات بي جا تو سايت هاي مختلف باشه وبخواهيم محصولاتمون رو هرطور كه شده به فروش برسانيم اما در واقع قصدمون تو اين مقاله اين است كه راه درست بازاريابي و تبليغات رو بهتون معرفي كنيم.

مزاياي بازاريابي اينترنتي

ديجيتال ماركتينگ يا همان بازاريابي اينترنتي اينجا به ما كمك ميكنه تا بتوانيم محصولاتمون را براي اشخاص مناسب به فروش بگذاريم.فرض كنيد شما دنبال يه گوشي خوب و با قيمت مناسب هستيد با پيشرفت دنياي تكنولوژي و در عصر جديد ديگه نيازي نيست مثل سابق برويد به فروشگاه هاي مختلف سر بزنيد و قيمت و مدلهاي جديد گوشي رو ببنيد. ميتوانيد در هر زماني كه بخواهيد توي اينترنت دنبال گوشي باشيد و قيمتشون را از سايت هاي مختلف ببينيد و مقايسه كنيد.

اين نوع تبليغ و بازاريابي هم براي فروشگاه ها و هم براي افراد جامعه بهتر است و در واقع هزينه كمتري را هم براي فروشنده به همراه دارد. حالا مي خواهيم يك سري از روش هاي بازاريابي فروشگاه اينترنتي را معرفي كنيم كه مسلما به جذب مشتري و سودآوري شما كمك خواهد كرد.

بازاريابي فروشگاه اينترنتي 

روش هاي بازاريابي فروشگاه هاي اينترنتي

 1. استفاده از بازاريابي ويدئويي

با اضافه كردن محتواي ويدئويي در سايتتان مي توانيد محصولاتتان را به نمايش بذاريد كه دو مزيت عمده دارد كه هم باعث جذب و جلب توجه مشتري ميشود و هم باعث افزايش سئوي سايت شما ميشود ولي بايد به اين نكته دقت كنيد كه بهتر است از ويدئوي كوتاه و همراه با خلاقيت استفاده كنيد تا براي مخاطب خسته كننده نشود. 

 1. معرفي برند خود و محصولاتتان در شبكه هاي اجتماعي

در حال حاضر اكثر مردم در شبكه هاي اجتماعي حضور دارند و خيلي از مطالب را آنجا دنبال مي كنند و برايشان ساده تر است تا اينكه هر دفعه بخواهند براي خريد يك محصول در اينترنت و بين سايت هاي مختلف را بگردند تا آن را پيدا كنند. با به روز رساني مطالب و اطلاع رساني برخي تخفيف ها و اضافه شدن محصول جديد در شبكه هاي اجتماعي ميتوانيد خودتان را محبوب تر كنيد.

 1. از اخبار روز دنيا باخبر شويد و مطالعه كنيد

با اطلاع از خبرهاي جديد و مطالعه بيشتر در اينترنت ميتوانيد بفهميد كه چگونه ميتوانيد سايتتان را به روز نگه داريد و خدمات بهتري به مشتريانتان ارائه بدهيد.

 1. براي مشتريان خود كد تخفيف مدت دار درنظر بگيريد

برخي وقت ها استفاده از كد تخفيف نه تنها به ضرر شما نيست بلكه باعث ميشود مشتريان جديد و يا حتي قديمي به سايتتان سر بزنند و محصولات شما را بخرند كه اين خود سود زيادي به همراه دارد.

 1. مشتريان خود را بشناسيد

اگر ندانيد كجا بايد به دنبال مشتري بگرديد و به اشتباه براي اشخاص نامناسب تبليغ بفرستيد نه تنها فايده اي ندارد بلكه آزاردهنده است.

 1. از مشتريان خود براي بازاريابي كمك بگيريد

از مشتريان بخواهيد درباره محصولاتي كه خريدند نظر خود را ارسال كنند يا نقد كوتاه بر روي آن داشته باشند تا بقيه كاربران با توجه به نظر آنها تصميم گيري كنند.

 1. در تبليغات و معرفي محصولات سايت خود را معرفي كنيد

با اينكار ممكن است مشترياني كه از محصولات شما راضي هستند تمايل پيدا كنند تا انواع محصولات ديگر شما را نيز مشاهده كنند و در صورت نياز خريد كنند.

 1. از تصاوير با كيفيت و اسم هاي مناسب براي محصول خود استفاده كنيد

اگر تصويري نامناسب و يا اسم نامشخص يا نامناسب براي محصول خود انتخاب كنيد احتمال دارد مشتريان شما را فراري دهد. سعي كنيد از كلمات كليدي كه براي مشتريان جذاب باشد استفاده كنيد و نام آن را بسيار طولاني و خيلي كوتاه انتخاب نكنيد تا براي كاربران نيز قابل درك باشد.

 1. استفاده از هداياي تبليغاتي در بسته هاي فروشي و ارسالي ميتواند موثر باشد

اين روش باعث مي شود تا مشتريانتان اشتياق پيدا كنند و دوباره از شما خريد كنند. همچنين مي تواند باعث شود نام شما را به ديگران معرفي كند كه خود باعث محبوبيت بيشتر مي شود.

 1. ارسال خبرهاي ايميلي به مشتريان

با يادآوري برند خود و ارسال پيشنهادهاي تخفيفي به ايميل مشتريان قديمي يا جديد حضور خود را اعلام كنيد و آنها را به مشاهده از سايت دعوت كنيد.

 1. محتواي خود را بهينه كنيد

اگر محتواي سايت شما در موتورهاي جستجو بهينه باشد و سئوي سايتتان رتبه بالايي داشته باشد در جستجوها سريع تر نمايش داده ميشود و توجه مخاطبان زيادي را به خود جلب مي كند.

 1. سعي كنيد در سايتتان دسته بندي مختلف براي كالاها داشته باشيد

ايجاد دسته بندي مناسب باعث ميشود كه كاربر در سايت گم نشود و به سرعت به نياز خود دسترسي داشته باشد.

منبع: طراحي فروشگاه اينترنتي نوپرداز https://nopardazco.com/product/2-ecommerce


برچسب: بازاريابي فروشگاه هاي اينترنتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۲۵:۴۱ توسط:كتشتن موضوع:

طراحي وب سايت وكلا | طراحي سايت حقوقي | طراحي سايت وكالت تهران

طراحي وب سايت يكي از بهترين روش هاي معرفي وكلا و راهي براي شناختن بهتر آن ها مي باشد. همچنين از اين طريق مي توانند اطلاعات حقوقي مربوط به وكالت را از طرق سايت در دسترس عموم مردم يا مخاطبان خود قرار دهند. شما بايد كسب و كار خود را به خوبي مردم معرفي نماييد كه انجام اين كار با استفاده از يك سايت صورت خواهد گرفت. جهت سفارش طراحي سايت وكلا در تهران و ساير شهر هاي كشور با ما در تماس باشيد. براي ادامه اينجا كليك كنيد

علاوه بر اين كه بايد سايت وكالت به صورت حرفه اي و كاربرپسند باشد، بايستي طراحي سايت به صورت كاملا واكنش گرا باشد تا كاربران بتوانند به راحتي و از طريق هر دستگاهي (موبايل، تبلت و...) صفحات وب سايت شما را به آساني پيشمايش نمايند.

در تمامي طراحي هاي پياده سازي شده توسط شركت نوپرداز اصول ui و ux سايت رعايت مي گردد. ما مفتخر هستيم به ارائه خدمات طراحي سايت وكالت حرفه اي به مشتريان گرامي در شركت نوپرداز.

سايت وكالت و حقوقي

 

يكي از مهم ترين عوامل تاثير گذار در طراحي سايت حقوقي سئو و بهينه سازي آن است كه جهت افزايش مخاطب شما بايستي به صورت جدي روي آن كار شود. موفقيت وب سايت اينترنتي شما شما در گرو همين عوامل خواهد بود. براي كسب اطلاعات بيشتر با ما در تماس باشيد.

طراحي وب سايت وكلا

وكلا مي توانند بسياري از فعاليت هاي خود را از طريق طراحي سايت وكلا از دنياي فيزيكي به دنياي مجازي انتقال دهند. پاسخ گويي به سوالات حقوقي و انجام مشاوره از جمله خدمات مهمي است كه از اين طريق امكان پذير خواهند بود. قطعا در صورتي كه بسياري از فعاليت هاي وكيل به صورت اينترنتي انجام شود، او مي تواند با دقت و سرعت بيشتري نسبت به وظايف خود عمل كند.

سي پنل حرفه اي شركت نوپرداز به وكلا اين امكان را مي دهد تا تمامي نياز هاي خود را در وب سايت برطرف نمايند و امكانات مورد نظر خود را به راحتي در محيطي ساده ايجاد نموده و يا تغيير دهند.

امكانات طراحي سايت وكلا

 • ايجاد قسمتي براي معرفي و سابقه كاري وكيل
 • ايجاد پنل كاربري با امكانات مختلف و اختصاصي
 • ايجاد بخش وبلاگ و خبر ها
 • طراحي درگاه پرداخت آنلاين
 • طراحي صفحه درباره ما و تماس با ما
 • ايجاد امكانات اختصاصي مورد نياز شما

طراحي سايت وكالت در تهران

بسياري از افراد ساكن در شهر تهران ترجيح مي دهند به جاي مراجعه به مراكز حقوقي و وكيل ها سوالات خود را از طريق وب و بخش پشتيباني سايت ها بپرسند و به همين جهت موفقيت كسب و كار ها در شهر تهران وابسته به بهينه سازي سايت ها در اين شهر خواهد بود. ايجاد يك وب سايت مناسب در واقع مي تواند يك بستر عالي براي فعاليت وكيل ها در دنياي مجازي باشد.

پس طراحي سايت وكالت در تهران يكي از بهترين روش هاي معرفي شما به بازديد كنندگان بوده و سبب افزايش اعتبار و اطمينان مردم به شما خواهد شد. طراحي اختصاصي قالب گرافيكي سايت و توجه به مباحث طراحي سايت حرفه اي از موارد مهمي است كه بايد آن ها را در نظر گرفت. از اين رو شركت نوپرداز با استفاده از تيمي هماهنگ و مجرب آماده ارائه خدمات در اين زمينه به مشتريان گرامي مي باشد.

طراحي سايت حقوقي

 معمولا افراد مدت زمان زيادي را در فضاي مجازي صرف يافتن پاسخ به سوالات حقوقي خود مي كنند و گاهي دچار سردرگمي نيز مي شوند. به همين جهت طراحي سايت حقوقي از اهميت زيادي برخوردار است. علاوه بر امكانات و مزاياي سايت حقوقي شما مي توانيد با ايجاد يك بخش وبلاگ بازديدكنندگان بيشتري را به سمت سايت خود جذب نماييد.

استفاده از مطالب با كيفيت و جذاب از جمله مهم ترين فاكتور هايي است كه بايد به آن ها توجه شود. همچنين توجه به مباحث رابطه كاربري و تجربه كاربري ديگر عاملي است كه از گيج شدن مخاطبان سايت شما جلوگيري خواهد كرد. در ادامه به بررسي امكانات مختلف سايت هاي حقوقي مي پردازيم.

ويژگي هاي طراحي سايت حقوقي

 • طراحي بخش خبر ها و وبلاگ سايت
 • امكان ايجاد درگاه بانكي براي پرداخت هاي آنلاين
 • امكان دانلود فايل هاي حقوقي
 • استفاده از يك پنل حرفه اي و آسان
 • طراحي كليه امكانات اختصاصي 
 • طراحي صفحه تماس با ما

برچسب: طراحي وب سايت وكلا، طراحي سايت حقوقي، طراحي سايت وكالت تهران،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۵۹:۲۰ توسط:كتشتن موضوع:

طراحي سايت اختصاصي

شركت طراحي سايت نوپرداز ارائه دهنده خدمات حرفه اي طراحي وب سايت اختصاصي آماده ارائه خدمات به مشتريان گرامي مي باشد. پياده سازي پروژه به صورت كاملا كد نويسي شده و با زبان php مي باشد،همچنين طراحي قالب سايت نيز به صورت كاملا اختصاصي انجام مي گردد.

طراحي سايت

 

طراحي سايت اختصاصي واكنش گرا

قالب طراحي شده توسط شركت هاي معتبر طراحي سايت هاي اختصاصي به صورت كامل واكنش گرا مي باشد. به گونه اي كه وب سايت شما در تمامي دستگاه هاي مختلف به خوبي توسط كاربران در دسترس بوده و آن ها مشكلي در استفاده از خدمات اينترنتي شما نخواهند داشت.

از جمله مهم ترين فريم ورك هاي حرفه اي كه در دنيا براي طراحي سايت هاي واكنش گرا يا ريسپانسيو استفاده مي گردند مي توان به بوت استرپ و فانديشن اشاره نمود. در ساخت وب سايت هاي واكنش گرا اين فريم ورك ها استفاده زيادي مي شوند.

طراحي سايت اختصاصي چگونه است؟

در طراحي سايت هاي اختصاصي همه چيز از اول برنامه نويسي مي شود و روند كاري آن با طراحي سايت با استفاده از سيستم هاي مديريت محتوا و قالب هاي آماده متفاوت است. اين مدل سايت ها توسط يك تيم قابل پياده سازي است و هر چقدر پروژه گسترده تر باشد، به نسبت آن نيرو هاي بيشتري براي طراحي سايت مورد نظر نياز است. اين مدل پروژه ها چون كاملا بر اساس نياز مشتري پياده سازي مي شوند، در صورتي كه تجزيه و تحليل هاي ايده اوليه به خوبي صورت گرفته باشد و شرح پروژه كامل باشد، سود زيادي را براي مشتريان خواهد داشت. 

شركت طراحي سايت نوپرداز با بهره گيري از تيمي حرفه اي و با تجربه پروژه هاي طراحي سايت اختصاصي را به صورت كاملا دقيق و مطابق با نياز هاي مشتريان پياده سازي مي نمايد. از جمله مهم ترين مواردي كه مورد نظر شركت است، كاربرپسند بودن وب سايت شما و امنيت آن مي باشد كه اين مورد همواره جز اصلي ترين مواردي است كه در شركت طراحي سايت نوپرداز به آن ها پرداخته خواهد شد.

طراحي سايت با قالب هاي آماده

طراحي سايت با قالب هاي آماده، سايت هايي هستند كه در گذشته طراحي شده اند و اكنون به صورت رايگان و يا با هزينه كمي فروخته مي شوند. در طراحي سايت با استفاده از قالب هاي آماده اغلب از قالب هاي آماده اي استفاده مي شود كه شباهت زيادي به سايت مورد نظر شما دارد. هزينه استفاده از اين قالب ها نسبت به طراحي سايت اختصاصي كمتر بوده و در مواردي كه مشتريان انتظارات ويژه اي از وب سايت خود ندارند مورد استفاده قرار مي گيرد. 

از مزاياي مهم قالب هاي آماده بدون هزينه بودن يا كم هزينه بودن آن ها است و شما مي توانيد قبل از خريد قالب آن را به صورت كامل آناليز كنيد. اما معايب اين وب سايت ها زياد هستند كه از جمله آن ها مي توان به منعطف نبودن آن ها و عدم سازگاري اين وب سايت ها با اصول سئو و بهينه سازي اشاره داشت. معمولا كار پنل هاي كاربري اين سيستم ها آسان نبوده و نياز به جلساتي براي آموزش آن به مشتريان مي باشد.

زبان هاي برنامه نويسي در طراحي سايت اختصاصي

طراحي سايت اختصاصي

 

معروف ترين زبان هاي برنامه نويسي براي طراحي سايت به صورت اختصاصي php و asp هستند ولي از زبان هاي ديگري مانند جاوا و ruby نيز مي توانيم براي طراحي وب سايت مورد نظر خود استفاده نماييم. زبان asp با استفاده از كتابخانه هاي دات نت و بستر ويندوز، براي انجام پروژه هاي وب  مورد استفاده قرار مي گيرد. زبان برنامه نويسي php هم با بهره گيري از بستر قدرت مند لينوكس و يونيكس براي پياده سازي پروژه هاي طراحي سايت مورد استفاده قرار مي گيرد. مديريت پايگاه داده در اين زبان با استفاده از mysql مي باشد. زبان طراحي سايت php به دليل متن باز بودن آن قابليت توسعه و رشد زيادي دارد و به همين دليل پروژه هاي طراحي شده با استفاده از اين زبان از قابليت انعطاف پذيري بالايي برخوردارند.

در آخر اين كه اگر مي خواهيد مناسب ترين انتخاب را براي طراحي وب سايت مد نظر خود داشته باشيد ابتدا به اين موضوع فكر كنيد كه چقدر در كسب و كار خود جدي هستيد. قالب هاي آماده اغلب وب سايت هايي هستند كه مطالبق با نياز شما طراحي نشده اند. شما مي توانيد براي شروع كار وب سايت خود از اين قالب ها استفاده كنيد اما پياده سازي يك كسب و كار اينترنتي حرفه اي اغلب با استفاده از طراحي سايت اختصاصي صورت مي گيرد و بايد لازم است كه مراحل بعدي مورد توجه شما قرار گيرد.

جهت سفارش ساخت سايت اختصاصي و اپليكيشن و فروشگاه اينترنتي حرفه اي با ما در ارتباط باشيد.


برچسب: طراحي سايت اختصاصي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۶:۱۵ توسط:كتشتن موضوع:

طراحي سايت آموزشي

ارائه دادن آموزش از جمله با اهميت ترين بخش هاي زندگي بشر بوده كه در آموزه هاي ديني نيز نسبت به آن توصيه فراواني شده است. امروزه افرادي كه مي خواهند براي آموزش علم خود فاصله هاي جغرافيايي را حذف كنند مي توانند با طراحي سايت آموزشي نسبت به انجام اين كار اقدام نمايند. امروزه آموزشگاه ها و موسسات زيادي هستند كه براي ارائه دادن آموزش هاي اينترنتي با كيفيت تر و مناسب تر با يكديگر در حال رقابت مي باشند.

پروژه هاي پياده سازي شده توسط شركت نوپرداز اغلب به صورت اختصاصي هستند و طرح و قالب هاي آماده فقط در صورت درخواست مشتريان انجام مي شوند. تيم فني نوپرداز اماده ارائه خدمات حرفه اي و اختصاصي متناسب با نياز مشتريان گرامي مي باشد. شما مي توانيد براي دريافت فايل قرارداد شركت به بخش پاييني همين صفحه مراجعه نماييد. طراحي وب سايت آموزشي حرفه اي نيازمند استفاده از امكانات پيشرفته و كاربردي است كه در پنل نوپرداز تمامي اين قابليت ها تعبيه شده است.

طراحي سايت اختصاصي آموزشي به صورت كاملا برنامه نويسي شده بوده و از درجه بالايي از امينت برخوردار خواهد بود. برنامه نويسي سايت هاي ايجاد شده توسط شركت نوپرداز به زبان php بوده كه در طراحي بخش ui سايت نيز از تكنولوژي html، css , ajax و bootstrap استفاده شده است. همچنين پايگاه داده به كار رفته در اين سيستم هاي اختصاصي MySql مي باشد. شما مي توانيد براي دريافت اطلاعات بيشتر در اين زمينه با بخش پشتيباني در ارتباط باشيد.

در صورت نبود يك وب سايت آموزشي عملا بسياري از مشتريان از دست مي روند و بازار محدود تري براي فروش و ارائه آموزش هاي شما به وجود مي آيد. شركت نوپرداز با داشتن اطلاعات و تجربه حرفه اي در زمينه طراحي سايت هاي آموزشي مي تواند به رشد و پيشرفت كسب و كار اينترنتي شما كمك نمايد. جهت سفارش طراحي سايت آموزشي با ما در تماس باشيد.

طراحي سايت آموزشي چند زبانه

يكي ديگر موارد مهم در طراحي سايت، ايجاد سايتي چند زبانه است. از آن جايي كه وسعت كسب و كار شما در دنياي اينترنت فضاي نامحدودي را شامل مي شود، شما مي توانيد از طريق طراحي سايتي چند زبانه نسبت به ارائه خدمات آموزشي خود به تمامي افراد دنيا اقدام نماييد. اما سايت هاي چند زبانه نكات زيادي دارند كه هنگام پياده سازي آن ها بايد مورد توجه قرار گيرند.

استفاده از ساب دامين هاي مختلف مانند EN و AG مي تواند يك راه مناسب براي ايجاد وب سايت هايي چند زبانه براي كسب و كار شما است. بسياري از افراد ترجيه مي دهند به جاي اين كار از ابزار هاي مترجم گوگل استفاده كنند. اما اين نكته را بايد بدانند كه اين ابزار ها ترجمه دقيقي ارائه نمي دهند و بيشتر مي توانند سبب گمراهي كاربران سايت آموزشي شما شوند. شما مي توانيد جهت دريافت اطلاعات بيشتر در اين زمينه با ما تماس بگيريد.

وب سايت هاي معروف آموزشي اغلب در زمينه هاي تدريس كلاس هاي كنكور و برگزاري كلاس هاي تخصصي براي افراد مختلف فعاليت مي نمايند. امروزه اغلب وب سايت هاي آموزشي بزرگ دنيا اكثر خدمات خود از جمله برگزاري آزمون هاي آنلاين، ارائه كارنامه هاي آنلاين، آموزش آنلاين و مشاوره هاي آنلاين را به صورت اينترنتي در اختيار دانشجويان خود قرار مي دهند. بهره گيري از سي پنل هاي اختصاصي براي وب سايت هاي آموزشي به جهت آنلاين بودن ارائه خدمات آموزشي از اهميت بالايي برخوردار است و بايد داراي يك محيط حرفه اي و در عين حال ساده باشد.

اهميت سايت هاي آموزشي چيست

آموزشگاه هاي مختلف براي جذب دانش آموزان بيشتر مي توانند با طراحي يك وب سايت مناسب كه در صفحات برتر موتور هاي جستجو قرار دارند، به راحتي خود را از طريق اينترنت به افرادي كه قصد شركت در دوره هاي آموشي آن ها را دارند معرفي نمايند. شما مي توانيد با طراحي يك سايت آموزشي مناسب، آموزش هاي خود را به فروش رسانيد و حتي اين امكان را ايجاد كنيد كه افراد بتوانند به صورت آني با پرداخت آنلاين يا به طور رايگان مطالب آموزشي را در سايت شما دانلود كنند.

داشتن محيطي كاربر پسند و فروشگاه اينترنتي مناسب از جمله ويژگي هاي ضروري سايت هاي آموزشي است كه بايد در طراحي آن ها دقت داشت. همچنين امكانات اختصاصي مورد نياز در طراحي سايت آموزشي توسط تيم برنامه نويسي شركت نوپرداز پياده سازي خواهد شد تا سايت شما دقيقا همان چيزي باشد كه مد مشتري بوده است. ما تلاش مي كنيم تا بازديدكنندگان بهترين تجربه كاربري را از سايت شما داشته باشند و از حضور در سايت شما احساس خوبي داشته باشند.

در صورتي كه محتوا سايت آموزشي شما مناسب و هدفمند در وب سايت قرار نگيرد و كاربران نتوانند به راحتي از آن استفاده كنند، به احتمال زياد كسب و كار اينترنتي شما شكست خواهد خورد. پس بهتر است براي دستيابي به اين هدف مهم اصول ui و ux را به خوبي در وب سايت آموزشي خود رعايت نماييد. بررسي وب سايت هاي مشابه بهترين روش براي الگو برداري در وب سايت خودتان خواهد بود. قطعا توصيه متخصصاني كه اطلاعات جامع و دقيقي در بحث رابطه كاربري و تجربه كاربري سايت دارند مي تواند كمك زيادي به سايت شما نمايد.

توجه داشته باشيد كه كاربران نبايد هنگام ورود به سايت شما دچار سردرگمي شوند. اما اين مورد نيازمند بهره بردن از محيط كاربري مناسب مي باشد. از جمله مهم ترين وب سايت هاي آموزشي كه مي توانيد با مراجعه به آن اطلاعات الگو هاي خوبي كسب كنيد وب سايت khanacademy مي باشد. شركت نوپرداز با بهره گيري از امكانات پيشرفته طراحي سايت مشتريان محترم را براي طراحي وب سايت هاي آموزشي ياري مي نمايد. اما نكاتي هستند كه توجه به آن ها در طراحي سايت هاي آموزشي اهميت زيادي دارد، كه در ادامه به آن ها پرداخته ايم. اين نكته را به خاطر داشته باشيد كه هميشه اول بودن اتفاقي نيست و بايد بهترين مسير را براي كسب و كارتان انتخاب نماييد.


برچسب: طراحي سايت آموزشي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۵:۴۲ توسط:كتشتن موضوع:

نمونه كارهاي طراحي سايت و اپليكيشن شركت نوپرداز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۴:۱۷ توسط:كتشتن موضوع:

اينترنت اشيا IOT چيست؟ كاربرد آن چيست؟

اينترنت اشيا يا (IOT (Internet of Things واژه اي كه امروزه زياد مي شنويم يا مي بينيم. اما معناي اين كلمه چيست؟ اينترنت اشيا علم جديدي در دنياي اينترنت و تكنولوژي است كه بستري را براي ارتباط اشيا با اينترنت فراهم مي كند. در حال حاضر مدتي است كه از اين تكنولوژي استفاده مي شود و تلاش بر اين است كه اينترنت اشيا را گسترده تر و وسيع تر كنند. با ما همراه باشيد تا درباره ي اينترنت اشيا اطلاعات بيشتري كسب كنيد.

كاربرد اينترنت اشيا چيست؟

گفتيم اينترنت اشيا يعني اتصال اشيا به اينترنت. اما اين كار چه فايده اي دارد؟ با اتصال اشيا و وسايل مختلف به اينترنت، افراد مي توانند از راه دور و از طريق اپليكيشن هاي مختلف وسايل خود را مديريت كنند با اينكار تعامل بهتري بين انسان و اشيا به وجود مي آيد. حتي اشيا مختلف نيز مي توانند از طريق اينترنت با هم در ارتباط و تعامل باشند. در اين صورت ساخت خودروها و خانه هاي هوشمند به راحتي ممكن خواهد شد.

اتصال همه ي اشيا به يكديگر از طريق اينترنت، علاوه بر اينكه زندگي را براي شهروندان بسيار ساده تر مي كند، با جمع آوري اطلاعات و تحليل اين اطلاعات توسط كامپيوترهاي پيشرفته و هوش مصنوعي به راحتي مي توان از بسياري هزينه ها جلوگيري كرد و وظايف سخت كه در آنها امكان خطاي انساني زياد است را به كامپيوترها سپرد. با اين حال اينكار نياز به يك بستر عظيم و پيشرفت بيشتر هوش مصنوعي و كامپيوترها دارد.

هدف اينترنت اشيا چيست؟

با اينترنت اشيا مي توان از هزينه هاي اضافي بسيار كم كرد در حالي كه ارتباطات گسترش مي يابد، امنيت بيشتر مي شود، زندگي انسان ها راحتتر شده و كسب و كارها بهتر مي توانند به مشتريانشان كمك كنند. اينترنت اشيا مي تواند هر جنبه از زندگي انسان را تحت تأثير قرار دهد. كنترل سلامتي، حمل و نقل، بهبود كسب و كارها و... مثال هايي از اين مورد هستند.

اينترنت اشيا

 

با كنترل اشيا از راه دور مي توان امنيت را افزايش داد. براي مثال خودرو يا منزل و حتي تك تك وسايل خانه يا محل كار همگي مي توانند به راحتي تحت كنترل افراد باشند. و در صورت فراموشي يا بروز مشكل به راحتي از راه دور كنترل شوند. به علاوه اينكه خود اشيا نيز هوشمندتر شده و اطلاعات مختلفي را در اختيار انسان قرار مي دهند.


برچسب: اينترنت اشيا IOT چيست؟ كاربرد آن چيست؟،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۵۲:۳۳ توسط:كتشتن موضوع: