طراحي سايت سئو شده طراحي سايت سئو شده

طراحي سايت و فروشگاه اينترنتي در ايران

طراحي سايت سئو شده

طراحي سايت سئو شده با توجه به ساختار برنامه نويسي وب سايت شما توسط شركت نوپرداز انجام مي گرد. جهت ثبت سفارش و يا دريافت مشاوره تماس بگيريد.

سئو و بهينه سازي سايت!!! يكي از مهمترين عوامل در طراحي يك سايت همين سئو وب سايت است. با سئو سايت شما مي توانيد جايگاه هاي برتر گوگل و صفحات اول را از آن خود كنيد. و در اين صورت است كه به موفقيتي چشمگير مي رسيد. سئو سايت مهمترين بخش از طراحي و مديريت يك سايت مي باشد. آيا هدف ما از طراحي سايت چيزي جز جذب مشتري و جلب رضايت اوست؟ حال اگر سايت شما در صفحات اول نباشد طراحي سايت بيهوده است چون بازديد از سايت بسيار كم است.

پس بايد به طراحي سايت سئو شده بسيار اهميت دهيد. در ادامه با همراه باشيد تا درباره ي مفاهيم سئو و اهميت طراحي سايت سئو شده با شما صحبت كنيم.

منظور از طراحي سايت سئو شده چيست؟

در ابتدا بايد بدانيم منظور از سئو سايت چيست؟ سئو سايت روش ها و عملياتي در محتواگذاري و حتي طراحي سايت است كه باعث مي شود سايت شما در صفحات اول گوگل قرار بگيرد. حال منظورمان از طراحي سايت سئو شده چيست؟

از ابتداي طراحي يك سايت از طراحي گرافيكي گرفته تا شيوه ي كد زدن مي توانيم سئو سايت را در نظر گرفته و اعمال كنيم. يعني معماري سايت به صورت سئو شده طراحي شود. در اين صورت سرعت بارگذاري سايت نيز بسيار بالا خواهد رفت. همچنين بايد به طراحي واكنشگرا و منطبق با گوشي سايت نيز توجه كنيم. مي پرسيد اين عامل چه تأثيري در سئو دارد؟ امروزه بيشتر كاربران با گوشي هاي موبايل خود از سايت ها بازديد مي كنند. حال تصور كنيد سايتي رسپانسيو طراحي نشده باشد، در اين صورت كاربر در بازديد از سايت با گوشي اذيت شده و به سرعت از سايت خارج مي شود. اين خارج شدن سريع كاربر از سايت روي سئو سايت تأثير منفي دارد.

پس از طراحي سايت و اعمال تمامي نكات و اصول براي طراحي سايت سئو شده، بايد در محتوا گذاري و توليد مطالب دقت كنيد. شما بايد با اصول سئو خارجي آشنا باشيد. نوشتن محتواي يونيك و كاربردي، توجه به سئوي تصاوير و ويدئو، برچسب ها و كلمات كليدي و لينك هاي داخلي و خارجي از جمله اصول سئو هستند كه بايد پس از طراحي سايت نيز رعايت شود. و البته بهتر است اين وظايف به عهده يك متخصص سئو سپرده شود تا با تغيير الگوريتم هاي اصلي گوگل مشكلي براي سايت پيش نيايد.

طراحي سايت سئو شده

 

اميدواريم كه با مفهوم سئو و طراحي سايت سئو شده آشنا شده باشيد. اما اگر نيازمند اطلاعات بيشتري درباره ي سئو و اهميت آن هستيد، مي توانيد ساير مقالات وب سايت نوپرداز در زمينه سئو و بهينه سازي سايت را مطالعه كنيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/11 ساعت: ۱۱ توسط:websiteir :